İade Koşulları

Teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
 

Nasıl İade Ederim?

1. Alışverişinizi tamamladığınızda size ulaşan e-mailden veya Hesabım menüsündeki Siparişlerim ekranından (https://www.esperro.com.tr/hesabim#siparislerim) ilgili sipariş numarasını alın.
2. Email içerisinde bulunan sipariş numarasıyla, satın aldığınız email hesabı üzerinden [email protected] mail adresine "İade” ve sipariş numaranızı içeren bir email gönderin. Email başlığı formatı şöyle olmalıdır: "İade: 0001” 
3. Emailde, iade edilecek ürün ve iade nedeni belirtin. Sipariş içinden ürünlerin bir kısmını iade etmek isterseniz, hangi ürünleri teslim edeceğinizi de detaylı olarak belirtmeniz gerekir.
4. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
5. Paketi iade Yurtiçi Kargo aracılığıyla; a. Alıcı Adı: Double Coffee Gıda San. Tic. A.Ş. b. Adres: Hürriyet Mah. Bursa Cad. No:10/1 -8 Altınova/Yalova bilgileriyle kargo koduyla birlikte, karşı ödemeli olarak 7 gün içinde teslim edin. 
6. İade Koşulları’na uyan ürünler için iadenin kabul edilebileceğini lütfen unutmayın.
 

İade Koşulları:

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.
 

Para İadesi:

İade Koşullarına uyan ürünlerin para iadesi, tarafımıza ulaşmasından itibaren 3 (üç) iş günü içinde alışveriş yaptığınız kredi kartındaki ilgili işlem üzerinden gerçekleştirilecektir. Bankadan veya bankacılık işlemlerinden kaynaklı gecikmeler bu süre içerisinde değerlendirilemez.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR